Meniu
Juoda avis | Mokymai apie vaikų ir paauglių ugdymą
931
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-931,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Mokymai apie vaikų ir paauglių ugdymą

Interaktyvių metodų taikymas darbe su vaikais ir paaugliais

Akredituota 16 ak.val. kvalifikacijos kėlimo programa, paremta patyriminiu mokymusi. Mokymų metu pristatomi konkretūs metodai, kuriuos galima panaudoti darbe su vaikais ir paaugliais, siekiant jų kritinio mąstymo bei sąmoningumo ugdymo.

Paauglių grupių vedimas, siekiant efektyvaus SEI ugdymo

Akredituota 8 ak.val. kvalifikacijos kėlimo programa, kurios metu pristatomos socialinio – emocinio intelekto kompetencijos bei jų ugdymo galimybės. Dalyviams suteikiami praktiniai metodai, skirti lavinti šiuo įgūdžius paauglių grupių metu.

Praktinė paskaita „Vaikas JAU yra žmogus”

3 ak. val. praktinės paskaitos metu siekiama praplėsti požiūrį į vaikus ir jų ugdymą, leisti patirti, kokius jausmus dažnai patiria vaikai, atskleisti, dėl ko jie taip jaučiasi, ir pateikti konkrečių priemonių, kaip vaikus suprasti ir tapti jų kokybiška draugija.