Meniu
Juoda avis | Knygos
913
page-template-default,page,page-id-913,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Knygos


Kiekvieno žmogaus mokymasis pažinti save ir pasaulį vyksta per refleksiją. Būtent kokybišką refleksijos procesą mes siekiame kurti kiekvieno susitikimo su mokymosi grupėmis metu, kviesdamos paauglius susėsti į ratą ir pasikalbėti. Paaugliai jau žino, jog visai nesvarbu, kokį žaidimą žaidžiame ar kokias priemones naudojame, svarbiausia viso proceso dalis visada yra refleksija. O tam, kad geriau suprastumėte ir jūs, kaip viskas vyksta mūsų rate – kviečiame į „Paauglių grupės užkulisius“.

Šioje knygoje pateikiame 26 metodus, kuriuos per savo beveik septynerių metų praktiką pritaikėme ir adaptavome būtent paauglių grupėms. Visi metodai yra suskirstyti pagal tris grupės dinamikos etapus: grupės pradžią, grupės brandą ir grupės pabaigą. Kiekvieno metodo aprašą pirmiausiai pradedame istorija, kurią kažkada teko patirti su paauglių grupe. Taip norime Jums kuo aiškiau parodyti metodo taikymo specifiką bei jo suteikiamą naudą, o siekdamos apsaugoti kiekvieno istorijos dalyvio konfidencialumą – istorijas pakeitėme taip, kad žmonės negalėtų savęs atpažinti. Po istorijos pateikiamas kiekvieno metodo taikymo aprašas, supažindinantis su tikslais, eiga, patarimais grupės vadovui bei kitais svarbiais aspektais. O dabar išsivirkite puodelį kavos ir pradėkime kelionę.

Jei norite – knygą su Juodos Avies parašais bei palinkėjimu galime atsiųsti ir Jums! Rašykite tobulek@juodaavis.lt

Knygos kaina – 14 Eur + 2 Eur (siuntimo išlaidos)

„LAIMĖS SIŪLAI. KAS SAKĖ, KAD AUGTI GALIMA TIK Į VIRŠŲ?“

Tai knyga, kurioje susipina 16 skirtingų ir tuo pačiu labai panašių istorijų apie išgalvotus žmones, kurie ieško prasmės, mokosi gyvenimo, atranda atsakymus, siekia žinoti, bando suprasti laimę, susidraugauti su patiriamais jausmais, išgyvena vieną banalią arba ypatingą dieną.

Knygos herojai – neegzistuojantys žmonės, tačiau visi personažai sulipdyti iš charakterių, kuriuos Juoda Avis yra sutikusi savo kelyje. Pateiktų istorijų siužetai – išgalvoti, tačiau atskiros detalės iš tiesų įvykusios ir asmeniškai išgyventos iki menkiausių smulkmenų. Būtent dėl šios priežasties ši knyga – tai neperskiriama fikcija ir tikrumas, keliaujantys kartu.

Kas sakė, kad augti galima tik į viršų? Tai mintis, kuri geriausiai apibūdina šią knygą. Ji yra apie savęs pažinimą ir augimą, apie šiandienos žmogaus tapimą truputį didesniu negu jis buvo vakar ir šiek tiek mažesniu negu jis bus rytoj. Taigi knygos puslapiuose skaitytojas gali atrasti save ir auginti vidinį pasaulį kartu su istorijų herojais arba tiesiog pailsėti nuo gyvenimo, skaitant 16 įtraukiančių istorijų ir neieškant paslėptų prasmių bei sakinių likusių tarp eilučių 

Jei norite – knygą su Juodos Avies parašais bei palinkėjimu galime atsiųsti ir Jums! Rašykite tobulek@juodaavis.lt

Knygos kaina – 12 Eur + 2 Eur (siuntimo išlaidos)