Meniu
Juoda avis | 2019m. sausio 12-13d., Druskininkai
1429
page-template-default,page,page-id-1429,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

2019m. sausio 12-13d., Druskininkai

Kiekviena kelionė dovanoja patirtį ir žmones, o Juoda Avis suka nesibaigiančius ratus po Lietuvą, taip perpindama praeitį su ateities lūkesčiais, įsižemindama dabartyje mokosi, o gyvendama grupės gyvenimą auga kartu su kiekvienu kuriančiu mokymų istoriją. Šį kartą grįžome į Druskininkus tam, kad dar kartą prisimintume savo pirmąją juodai avišką kelionę ir sukurtume naują pasakojimą apie žmones su skirtingais požiūrio kampais ir žinojimu.

Pokalbyje iš tiesų nėra itin sunku pasiklysti, dar galima suktis ratais nebejaučiant, kur minties pradžia, o kur pabaiga, pametant pajautimą, ar tai naujas atradimas, o gal tik naujai atrodanti sena įžvalga. Grupė dvi dienas mokėsi itin sunkaus gebėjimo – išgirsti. Girdėti ne tik tai, kas yra tariama garsiai, bet ir tai, kas nejučia nutylima.

„Stiprybė slypi kitoje baimės pusėje“. Būtent šia mintimi vadovaujantis grupė leido sau veikti, išnaudojant skirtingus asmenybės kampus ir atrandant drąsos net pačioje didžiausioje baimėje. Kiekviena baimė gali būti stabdis, sulaikantis nuo pokyčio, nuo norimos ateities ir asmeninio augimo. Tačiau lygiai ta pati baimė gali būti didžiausia pamoka, kuri kaip signalas nukreipia žmogaus akis į tinkamą pusę. Pajutote baimę? Puiku! Reiškia sužinojote dar kažką naujo apie save, o tai yra labai daug!

Kiekviena situacija, kiekvienas pokalbis susideda iš daugybės elementų, iš begalės skirtingų polių, kurie susiduria tame pačiame taške. Jus veikia ir paveikia išorės dirgikliai, jie spaudo vidinius mygtukus. Tik prisiminkite, kad niekas, visiškai niekas negali paspausti jumyse tokio mygtuko, kurio neturite. Jokie žodžiai nepaveiks jūsų, jei kartais tyliai netariate tų žodžių sau patys. Ačiū už drąsų žengimą į susitikimą su pačiu savimi 😉

IMG_9429