Meniu
Juoda avis | Antradieniai su Moriu
489
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-489,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Antradieniai su Moriu

Antradieniai su Moriu

Kartais būtent laikinumas padeda gyvenimą pripildyti prasmės. Žinojimas, kad egzistuoja pabaiga, įgalina jausti,  suteikia drąsos siekti pokyčių, įkvepia norą sužinoti, išbandyti, patirti. Žmogus negali pasirinkti, kiek ilgai gyvens, bet tik nuo jo priklauso, ar jis gyvens tada, kai bus gyvas. Taigi, gyvenimas turi laiką, kurį reikia tinkamai išnaudoti, ir pabaigą, kurią priimti teisingai irgi reikia išmokti. Būtent į šią gyvenimo mokyklą kviečia Mitch Albom knyga „Antradieniai su Moriu“. Tai – tikras ir unikalus pasakojimas apie Mokytoją ir Mokinį, kartu žengiančius per patyrimą svarbiausioje gyvenimo pamokoje.

Tai – pasakojimas apie žmogų, kuris sugebėjo kaip didžiausią likimo dovaną priimti nepagydomą ir sparčiai progresuojančią ligą. Tai – istorija, kurioje jis susidraugavo su diagnoze, pavertė ją savo asmenine asistente mokyme apie išėjimą iš gyvenimo ir, subūręs žmones aplink save, iki pat paskutinės minutės stiprino bei augino bendrystės ryšį su jais. Juoda Avis tiki, kad didžiausia vertybė yra vieno žmogaus santykis su kitu žmogumi. Būtent ši tiesa yra įprasminta bei palikta knygos puslapiuose ir būtent tai perskaityti kviečiame Jus šį kartą.

Ši knyga gali padėti atrasti, prisiminti, iš naujo pamatyti gyvenimo prasmę ir grožį. Juoda Avis net neabejoja, kad kiekvienas perskaitęs atras sau gabaliuką įkvėpimo, tikėjimo ir žinojimo, jog „mirtis pabaigia gyvenimą, bet ne sukurtą ryšį“. Leiskitės į kelionę su tikruoju Mokytoju, Mokytoju, kuris daro poveikį amžinybei.