Meniu
Juoda avis | 2019m. sausio 30-31d., Marijampolė
1445
page-template-default,page,page-id-1445,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

2019m. sausio 30-31d., Marijampolė

Namais tapusi Marijampolė kaip niekad iki šiol pasirodė dosni patyrimu. Juodai Aviai buvo įteikta puokštė jausmų, žmogaus skirtybių ir veidrodinių atspindžių, kuriuose ne tik grupė, tačiau ir mes pačios galėjome pažvelgti į savuosius kampus.

Kartais pasibaigus mokymosi dienai, labiausiai norisi leistis į kelią. Desperatiškas judėjimo poreikis, kuris kartais iš tiesų nuneša Juoda Avį į apylinkių tyrinėjimą, gali būti susijęs su noru kompensuoti per lėtai judančią mokymosi grupę. Dar yra grupių, kurios lekia taip greitai, kad dienos pabaigoje labiausiai norisi sustoti ir įsižeminti, o net atsisveikinus iki rytojaus ir išsiskirsčius žmonėms, jie vis dar lieka mūsų galvose taip pratęsdami grupės gyvenimą. Mes negalime rinktis ar nustatyti, kaip bus šį kartą, todėl mokomės pagarbiai priimti bet kurį iš šių polių. Nauja mokymosi grupė startavo vienas kitą drąsindami ir savo nuomone, o pavyzdžiu kurdami tikrąjį pasitikėjimą. Žmonės sukūrė laiką, kurį norėjosi pristabdyti, kad būtų galima dar sąmoningiau patirti vykstančius procesus.

Kiekvienų mūsų mokymų tikslas, net nelabai svarbu kuria tema, visada siejasi su didesniu pažinimu savęs bei žmogaus veikimo apskritai. Kartais mūsų bandymai atskleisti asmeninį veikimą būna užblokuojami žmonių nusibrėžta riba, kurios nevalia peržengti. Jūsų grupė buvo unikali tuo, jog pasitikėjo savų atsakymų paieškos verte ir net po sunkiausio pokalbio tarė „Kartočiau dar kartą“. Ačiū Jums už atvirą žvilgsnį į mokymosi procesą! Būtent tai kuria didžiausią prasmę mums.

Kartais kito žmogaus pažinimo vertė nepripažįstama dėl to, kad nesuteikia rakto, galinčio tą žmogų pakeisti. O kas iš to, jei aš suprasiu jo veiksmų gilias ir tikrąsias priežastis? Kaip tai padės koreguoti jo elgesį? Svarbiausia žinutė, atsakant į šiuos klausimus, visai ne apie kitą žmogų. Svarbiausia žinutė yra Jums. Kai gebate suprasti kito žmogaus naudojamus gynybos mechanizmus, pasipriešinimo technikas, elgesio modelius, galite jo tariamų piktų žodžių ar eilinės klaidos neprisiimti sau. Žmogus savo elgesiu siekia padėti sau, o ne pakenkti Jums. Iš tikrųjų patikėjus šia mintimi galėsite išbūti šalia sunkiausių istorijų bei ieškoti reikiamos pagalbos. Niekada neabejokite, kad Jūsų kuriamas pasitikėjimas ir tarpusavio ryšys yra patys svarbiausi raktai, reikalingi kiekvienam žmogui.

IMG_9667