Meniu
Juoda avis | 2019m. sausio 28-29d., Marijampolė
1442
page-template-default,page,page-id-1442,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

2019m. sausio 28-29d., Marijampolė

Svetingoji Marijampolė dovanoja Juodai Aviai savo parkus, dar neatrastus užkampius ir gatves, knygų namelį baltos bei, rodos, visada atidarytos bažnyčios pašonėje, sulėtintą gyvenimo tempą ir, žinoma, žmones, kurie atvyksta pas mus į mokymus kurti istorijos – spalvingos, kartais nepatogios, atviros, suasmenintos ir visada savaip tikros.

Leisti sau klysti – kartais tai neįveikiamas iššūkis. Būtent nuo padrąsinimo bandyti, suteikti sau laisvę eksperimentuoti mokymąsi pradeda Juoda Avis. Atrodo, kad grupei šiek tiek pritrūko laiko patikėti, kad jų klaidos nebus vertinamos. Greičiau atvirkščiai – kiekviena jų bus išnaudota pačiam vertingiausiam mokymosi procesui kurti. Išmokti užduoti klausimus galima tik klausiant, o kiekviena grupė gali judėti tik tokiu tempu, kokiu judu lėčiausias keliautojas. Nesvarbu, kiek daug nekantrumo savo viduje turime mes, tam tikrų dalykų svarbu išlaukti ir pagarbiai priimti procesus net tada, kai dalis grupės mokymąsi išsineša paslapčiomis ir vengiant reflektuoti.

Metams keičiant metus ir bėgant laikui neišvengiamai kaupiasi patirtys, į bagažą kraunamos išmoktos pamokos, palovėje slepiamos nuoskaudos, kišenėje laikomi brangiausi prisiminimai. Kartais, kai keičiasi tik metų laikai, o aplinkui sukasi ta pati rutina, turimos patirtys tampa našta, nebeleidžiančia įsileisti naujų išgyvenimų. Įstrigęs savo gyvenime žmogus lygiai taip pat kaip sustojęs vanduo ima trauktis, kol galiausiai net pati srauniausia upė gali patapti pelke. Jūs dirbate su žmonėmis, kurie įklimpę savajame gyvenimo rate, o tam, kad jiems padėtumėte iš jo išlipti, nebijokite patys kurti nenustojančią gyvenimo tėkmės srovę, kuri veda į mokymąsi ir naujus atradimus.

Žmogus valdo tai, ką supranta, o ko nesupranta – tas valdo jį. Kiekvienas Jūsų veiksmas, jausmas, mintis neateina šiaip sau. Visa tai kažką signalizuoja, apie kažką perspėja, atidengia arba saugo turimas žaizdas. Supratus savo fizinio ir dvasinio kūno procesus, gyvenimas tampa aiškesnis ir sąmoningesnis bei atlaisvėja kelias harmonijos kūrimui. Kokios mintys kilo perskaičius šį tekstą? Kokie jausmai aplankė? Visa tai apie Jus ir tai dar viena proga save truputėlį pažinti 🙂

IMG_9697