Meniu
Juoda avis | 2019m. kovo 6-7d., Šilutė
1470
page-template-default,page,page-id-1470,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

2019m. kovo 6-7d., Šilutė

Juoda Avis ne tik gali puikiai įsivaizduoti save gyvenant Šilutėje, kartais mes iš tiesų gauname progą pasijusti šio miestelio Žemaitijoje gyventojomis, nusėsti visai greta Šyšos ir patirti laiką, kuris nepriklausydamas mums įtraukia į savo tėkmę viską versdamas energija. Šį kartą vykome į Šilutę ir žinojome – laukia ypatingas laikas, su žmonėmis, kurie leidžia sau jausti ir priima nepatogias interpretacijas, nebandant jų paversti pernelyg nukrypusiomis nuo realybės.

Mūsų kurtoje dviejų dienų istorijoje apie klausimus iš pirmo žvilgsnio – viskas labai paprasta – reikia sulipinti žodžius į sakinį, o pabaigoje išraiškingai padėti klaustuką. Antras žvilgsnis gali parodyti truputį daugiau ar net šiek tiek išgąsdinti. Grupė leido sau patirti sudėtingumą, leidosi į procesus, o dėliojant klaustukus nesiliovė stebėtis, kaip atsiranda asmeninis nedrąsumas, painiava, kaip galima pasiklysti ten, kur atrodo, kad viskas ir taip aišku, jeigu tik pažvelgiama ne tik į tą viršutinį ir pirmąjį kuriamo dialogo sluoksnį.

Atviras dalijimasis gali bauginti, nes jis veda į susitikimą su savimi. Kartais žmonės būna tikri profesionalai, gebantys visą gyvenimą žaisti slėpynes ir bėgti nuo savasties. Ačiū Jums, kad įžvelgėte prasmę akistatoje su savimi ir leidot sau apie save sužinoti kažką naujo, tiek, kiek tą akimirką galėjote. Impulsai, gimę grupėje, tarsi šarados nuorodos, kurios gali padėti išspręsti asmenines dilemas. Noras atsitraukti, virpantis balsas, skaudanti galva, nenumaldomas juokas – visa tai yra signalai, kurie siunčia labai svarbias žinutes. Įsiklausykite į jas!

Žmogaus poreikiai – jo variklis. Jie veda į priekį, iškelia tikslus, nustato prioritetus. Jei šiandien reikėtų į dienos šviesą ištraukti svarbiausius savo poreikius, kokie jie būtų? Kokios spalvos ir formos? Su užrašu „mano“ ar „primesta visuomenės“? Lentynėlėje „kada nors atliepsiu“ ar „imsiuosi dabar“? Ką galite padaryti šiandien, kad bent vienas poreikis būtų pamatytas ir pasitrauktų į stalčiuką „atlieptas“? Nedarykite tai, kas būtų normalu, ką dažniausiai daro žmonės, kas galbūt sukurs Jums kažkada geresnę ateitį, ką siūlo kiti. Padarykite kažką, kas „čia ir dabar“ Jums padės truputėlį savo labiau mylėti ir pagloboti pačią save 🙂