Meniu
Juoda avis | 2018m. rugpjūčio 11-12d. Druskininkai
1351
page-template-default,page,page-id-1351,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

2018m. rugpjūčio 11-12d. Druskininkai

Prieš trejus metus Juoda Avis pirmą kartą kūrė dviejų dienų istoriją Druskininkuose. Tikriausiai būtent dėl šios priežasties grįžti į pažintą miestą ir pasitikti nepažįstamus, kūrybai nusiteikusius žmones buvo ypatingai jauku bei nekantru. Mokymosi ratas netruko prisipildyti, o Juoda Avis galėjo leistis į kelionę, kuri leido nuvalyti dulkes nuo žinojimo, kokia yra pasirinkto kelio prasmė bei vertė.

Skirtybės, spalvos, požiūrio kampai, barjerai, trukdžiai, asmenybės dalys, vidiniai resursai ir kartu išgyventas laikas sulipdė istoriją, kuri atskleidė, kad žmogiškasis santykis bei besąlyginis palaikymas yra kelias į augimą, savęs atradimą ir mokymąsi. Dvi dienos klausimų sau ir kitiems sukūrė 11 istorijų, kurios išsineštos iš mokymosi rato tapo prisiminimu bei pamoka. Džiaugiamės jautriu, tikrumo pripildytu laiku.

Kiekvienas žmogus tą pačią problemą mato visai kitomis spalvomis, kiekviename pokalbyje girdi skirtingas svarbiausias detales, o kiekviename klausime turi paslėpęs gabaliuką savęs ir to, kas jam ypatingai brangu. Nebijokite užduoti sudėtingų klausimų pačios sau, nes būtent jūs geriausiai žinote tuos vidinio pasaulio kampelius, į kuriuos jau seniai nežiūrėta ir reikia drąsaus susikaupimo, kad ten atsisuktumėte bei išnarpliotumėte susimazgiusias mintis. Jūs esate geriausios savo gyvenimo ekspertės!

Vidinis kritikas, griežtasis teisėjas, bailusis tylenis, nuožmus kaltintojas, susireikšminęs nuskriaustasis – kiekvienas viduje turi kartais beveik nebylių, o kartais labai garsiai ramybę drumsčiančių veikėjų. Ar tikite, ką jie jums sako? O ar kalba tiesą? Pažvelkite į save iš šono, pastebėkite savo kasdienį veikimą ir priimkite sprendimą, kokio veikėjo norite klausyti. O gal jų visai nereikia? Paklausykite geriau tikrojo savęs 🙂

20180813_122800