Meniu
Juoda avis | 2018m. gruodžio 10-11d., Šilutė
1404
page-template-default,page,page-id-1404,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

2018m. gruodžio 10-11d., Šilutė

Šilutė – tai uostamiesčiu kvepiantis miestas, su viena pagrindine gatve, kurioje gali sutilpti visas žemaitiškas žmogaus gyvenimas. Būtent į tokią vietovę įsiliejo Juoda Avis, įsikūrė naujuose namuose, iš vietinės močiutėlės nusipirko naminio medaus ir džiovintų obuoliukų, o tuomet kartu su smalsumu, lengvu, vos juntamu tinguliu atvyko į mokymų erdvę. Mes jau žinome, kad kiekvienas darbo kolektyvas turi savo normas, taisykles, gyvenimo ritmą, mes jau patyrėme, kokia uždara gali būti tokia bendruomenė, todėl jautėmės ypatingai dėkingos naujai sutiktiems žmonėms, kurie be papildomų klausimų ar patikrų įsileido mus į savo pasaulį, leido pasidalinti savu, atsivežtu žinojimu.

Žmogus yra klausimas ir atsakymas. Kiekvienas veiksmas turi paaiškinimus, o kiekvienas jausmas ir mintis – savo ištakas. Bandant suprasti save tampa šiek tiek sudėtingiau asmeninį pyktį perkelti ant aplinkos. Būtent į tokias pamokas apie save narsiai leidosi mokymosi grupė ir iš naujos pusės tyrinėjo žinomas erdves.

Mokymų metodai ir eiga keliauja sava vaga, bet tikroji mokymų tema priklauso nuo to, kokioje temoje tą dieną gyvena grupė. Kartais ta tema būna tyliai slepiama užantyje, kartais apie ją prasitariama vos vos, o kartais ji tampa epicentru, į save įtraukiančiu visą grupę. Šio mokymosi rato šerdimi kuriam laikui tapo savas ir svetimas skausmas, susitaikymas su nepakeičiamu ir pastangos keisti. Ačiū Jums už leidimą sau kurti mokymosi turinį bei drąsą dalintis. Visada prisiminkite, kad tik kalbant, Jūs galite būti išgirsti.

Jūsų grupė buvo ypatinga tuo, jog gautų naujų minčių neslėpė švarko kišenėse su pažadu „Panaudoti kada nors“, o priešingai – čia ir dabar bandė, stengėsi, stebėjo save ir kitus bei nuolat mokėsi, kaip išgirstas idėjas perkelti į gyvenimo realybę. Ačiū už Jūsų įsitraukimą ir norą pažinti bei suprasti 🙂

rsz_120181213_151019