Meniu
Juoda avis | 2014
869
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-869,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

2014

Mokymai Jonavoje rugpjūčio 11-12d.

Savo kelią Juoda Avis pratęsė vietovėje netoli Šveicarijos. Tiesa, emigruoti neteko, kelionė į mokymų vietą užtruko vos 40 minučių, o pats miestas, kuriame 8 žmonės laukė Avies, buvo vadinamas Jonava. Jau pirmąją bendro darbo dieną tarp vos pažįstamų žmonių užsimezgė palaikantis ir jautrus santykis, o Juoda Avis galėjo stebėti ir dar kartą įvertinti neformalaus bendravimo reikšmę grupės gyvenime.

Suteikti bent vieną mintį, kurią verta išsinešti – tai vienas iš svarbiausių mūsų vedamų mokymų tikslų. Buvo džiugu matyti kaip žmonės, kurie gerai atlieka savo darbą, tų minčių, išties, pasiėmė – išlipdami iš komforto zonos, priversdami save atsakyti į nepatogius klausimus ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, savo tikslus, savo požiūrį.

Kaip ir visuomet, be naujų minčių nepasilikome ir mes. Stiprios, jautrios ir gyvenimiškos dalyvių istorijos ir įkvėpiantys pavyzdžiai Juodai Aviai „įpūtė“ dar daugiau optimizmo ir noro nesustoti,siekti, kovoti, daryti ir, svarbiausia, tuo džiaugtis ir būti laimingai.

Juodai Aviai vis dar bandantis ir ieškant savo kelių, šie mokymai uždėjo paskutinį tvirtą tašką – savo veiklą tęsime. Negalime netęsti, kai iš dalyvių sulaukiame tokių minčių: „Norėčiau dar kartą pakliūti į tokius mokymus. Viskas praėjo labai puikiai. Stiprybės, kantrybės ir sėkmės Jums. Ačiū!“, „Tai buvo naujo pobūdžio seminaras, kurio metu teorijos „sausos“ nesijautė“, „Merginos labai aktyvios ir uždegančios. Puiki patirtis spinduliuoja “.
Su šia gera emocija kuriame naujus, didelius planus ir pažadame – nenustosime veikti, spinduliuoti ir „uždegti”! AČIŪ!

img_8110

Mokymai Šilutėje rugpjūčio 7-8d.

Miestas primenantis Klaipėdą, tačiau vadinamas Šilute, Juodą Avį supažindino su nauja 8 žmonių grupe, kuri jau nuo pirmųjų darbo minučių pasirodė ypatingai brandi, užaugusi savo viduje ir mokanti tiek daug, kad atrodytų yra sunku suteikti jai dar kokį nors naują žinojimą. Be kita ko, ši grupė buvo ypatinga tuo, kad nuolat skatino Juodą Avį dalintis mintimis, siekė, pirmiausia, išgirsti visas įmanomas įžvalgas ir tik po to nuspręsti, ką iš to ,,išgirsto‘‘ verta išsaugoti bei nepamiršti.

Dvi dienos praleistos tarp stiprių profesionalų leido Juodai Aviai augti. Dažnai kartojame, kad reikia sekti paskui vaiką ir tik taip galėsi jam padėti, o šių mokymų metu tą patį supratome ir apie grupes – eidamos paskui grupę galime daug daugiau pasiekti. Supratome grupės dinamikos reikšmę bei įsiklausymo į dalyvių poreikius svarbą. Išmokome nebijoti daugiametės profesionalų patirties, bet, priešingai, ja tik sustiprinti mokymus, bei nesibrauti į „susiklijavusį“ kolektyvą, o tik dar labiau jį stiprinti ir formuoti neįveikiamą komandą.

Ta vis nepabėganti baimė, kad šitai grupei gal mūsų nereikia ir kad nieko naujo ji iš mūsų nepasiims, buvo visiškai panaikinta išgirdus dalyvių atsiliepimus. Mums itin džiugu, kad dalyvės tvirtino, kad galės mokymų metu gautą informaciją pritaikyti darbe ir asmeniniame gyvenime. Paklausus, ar rekomenduotų šiuos mokymus kitiems, sulaukėme komentarų, kad „Žinoma, nes tai padeda atsigręžti į save“, „Taip, galimybė vis geriau pažinti save ir kitus – neįkainojamas turtas“. Mums be galo smagu išgirsti, kad „mokymai buvo stiprūs, įkvepiantys ir suteikiantys pozityvumo“.

Šiomis kelionėmis per Lietuvą mes vis tikrinamės, ar žmonėms reikia Juodos Avies. Šilutė mums dar sykį patvirtino – reikia. „Ačiū“, „Lauksime su kitomis mokymų programos“, „Gerai varot, mergos. Taip ir toliau“, „Tokių mokymų reikia. Prašome savo veiklą plėtoti.“ – šios mintys mus dar labiau įkvėpė ir su šiuo entuziazmu esame pasiruošusios keliauti toliau. AČIŪ!!!

2014-08-07 20.32.12